Betafence – výrobca plotových systémov

V roku 2009 sme sa, ako firma so skúsenosťami z internetového obchodovania, stretli so zástupcami belgickej firmy, ktorá už 130 rokov vyrába a stavia oplotenia po celom svete. Hľadali spoľahlivého partnera pre maloobchodný predaj na Slovensku a v Českej republike.

Ich meno je BETAFENCE.

Ihneď nás napadlo riešenie: vytvoriť internetové aplikácie pre podporu a predaj tovarov.

Vytvorili sme pre nich webové stránky pre centrálnu a východnú Európu, poznali sme ich sortiment a aj ich obchodnú stratégiu. Aj vďaka nám túto značku nájde na internete v Slovenskej i Českej republike, Estónsku, Litve, Lotyšsku, či Rumunsku.

Ľahko sme sa s ňou stotožnili, lebo prezentovali vysoko kvalitný tovar, ktorý bol určený širokému spektru zákazníkov a za porovnateľné ceny.

Poznali sme konkurenčné prostredie a zhodnotili sme, že je priestor vybudovať kvalitnú distribučnú sieť.
Trvalo to viac ako rok, kým sme z továrenských cenníkov vytvorili prehľadné cenníky, zrozumiteľné aj pre laikov.

V roku 2010 vznikol e-shop PLOTSHOP.sk a v roku 2012 jeho mladší klon PLOTMARKET.sk a PLOTMARKET.cz pre český trh.
Odvtedy úspešne predávame ploty a brány. Vybavili sme viac ako 3500 plotových objednávok.

Betafence_logo

Spoločnosť Betafence je svetovým výrobcom plotov a plotových systémov číslo jeden s najširším priemyselným výrobným portfóliom systému oplotenia a kontroly prístupu. Značka Betafence má 130 ročnú históriu výroby plotov najvyššej kvality. Ako vedúca firma vo výrobe, službách a zavádzania inovácií určuje spoločnosť štandardy kvality všetkým ostatným výrobcom a dodávateľom oplotenia.

Pre kvalitu technológií výroby a povrchovej úpravy sa ploty a brány od spoločnosti Betafence radia o triedu vyššie ako iné ploty na našom trhu pri porovnateľných cenách.

Systémy zabezpečenia sa vyznačujú jednoduchou montážou plotov s malými nákladmi. Dosahuje sa to vďaka využitiu jednoduchej upevňovacej techniky stĺpikov, vysokým ochranným účinkom, stabilným upevnením atď. Ďalším nemenej dôležitým faktorom je komplexnosť dodávok pletív a stĺpikov každého druhu spolu s rôznymi druhmi brán a bránok.

V základnej ponuke nájdete zvárané ploty i pletivá pre dom a záhradu, rodinné domy, parky, verejné budovy, staveniská, športoviská a pod., plotové panelové systémy, plotové stĺpiky, oceľové zvárané siete pre priemyslové aj hospodárske účely a uzlové pletivá pre lesné hospodárstvo, produkty pre kontrolu vstupu – krídlové brány, mobilné oplotenia, závory, turnikety, gabióny a podobne.

Použitie plotov, pletív a oplotenia značky Betafence :
• Bežní spotrebitelia
• Pre dom a záhradu, priestory pre voľný čas, ohraničenie záhrad a zvierat, dekoráciu
• Profesionálni užívatelia
• Oplotenie parkov, sadov a upravených plôch
• Oplotenie škôl, športovísk, rekreačných plôch, spoločenských akcií
• Ploty pre objekty s vysokou mierou bezpečnosti
• Ploty pre poľnohospodárov, ploty pre lesníctvo a záhradníctvo
• Chovateľské a pestovateľského oplotenie
• Mobilné oplotenie
• Priemyselná výroba, pre priemyselné aplikácie
• Betonárske siete a pletivá, siete pre chovateľské klietky, siete do stavebných materiálov, gabiónové siete, zvárané siete z plochých drôtov a i.

Ak si želáte aby sme Vám pomohli s výberom najvhodnejšieho výrobku a montáže, kontaktujte nás.

 

Uložiť