Materiály k stiahnutiu

 

Katalógy plotov a brán

V katalógoch objavíte kompletnú ponuku plotových systémov a brán. Technické popisy sú doplnené prehľadnými obrázkami. Katalógy sú dostupné vo formáte PDF.
 

Produktové listy

Produktové listy obsahujú detailné popisy k jednotlivým typom oplotení a brán. V tabuľkách sú zoradené najdôležitejšie ukazovatele. Obrázky zase dopĺňajú vašu predstavu o tom ako plot či brána v skutočnosti vyzerajú. K dispozícii sú vo formáte PDF dokumentov.
 

Montážne postupy brán

Prehľadné návody vám ukážu, ako si správne nainštalovať plot či bránu. Návody sú na stiahnutie zadarmo. Vytvorené sú obvykle vo formáte PDF.
 

Technické listy

Pre tých, čo sú technicky viac zdatní a chcú sa pozrieť plotom a bránam na zúbok detailne, sú tu technické listy. Obsahujú presné parametre a definície. Pochádzajú priamo od výrobcov, preto niektoré môžu byť v pôvodnom jazyku (najmä angličtina).
 

Certifikáty a prehlásenia o zhode

K stavebnej dokumentácii patria aj certifikáty, ktoré sú zárukou kvality a dodržania parametrov. Materiály obsahujú ISO, certifikáty, prehlásenia o zhode a veľa ďalších typov certifikácii. Sú vytvorené v rôznych formátoch (pdf, jpg, doc...)