Plotový systém Nylofor®

 
pic5

Nylofor 3D

Panely Nylofor 3D sa vyrábajú v rôznych verziách. S drôtom 4.0 mm je tzv. "Light", s drôtmi 5.0 mm je klasický 3D panel. Vyrába sa v rôznych farbách podľa škály RAL.
 
pic9

Panely Nylofor 2D

Rovné a pevné zvarené drôty vytvárajú za panelov Nylofor 2D extrémne bezpečný plot. Používa sa preto na miestach, kde je na ochranu kladený veľký dôraz.
 
pic8

Panely Nylofor F

Zvislé rovné drôty spevňuje oceľová pásovina, ktorá je na ne privarená. Nylofor F patrí k najpevnejším plotom na trhu.
 
pic6

Panely Nylofor 3D Super

Nylofor 3D Super je alternatívou 3D panelu so zaujímavým vyhnutím drôtov. Robí to z neho esteticky zaujímavé oplotenie. Navyše je vyrobené z veľmi pevných materiálov.

Ďalšie typy panelových oplotení od výrobcu BETAFENCE

 
panel

Bekafor Classic

Panelový systém Bekafor Classic doplňujú stĺpiky Bekaclip, krídlové brány Bekafor. Šírka panelu je 2 m a je vyrobená zo siete s okom 5x10 mm. Ideálne sa hodí k oploteniu rodinných domov.
 
pic14

Barofor

Pre parky, verejné priestranstvá či školy môže byť vhodným oplotením panely Barofor. Je vyrobený z pevných materiálov a prihliada sa na jeho vysokú estetiku a dizajn.
 
pic10

Securifor

Extrémne pevné oplotenie Securifor sa používa tam, kde treba zabezpečiť vysokú ochranu. Napríklad aj vo väzniciach.
 
pic3

Decofor

Elegantný a pevný panelový plot Decofor. Môže nahradiť kovaný plot. Je ozdobou každého rodinného domu.
 
pic2

Bekafor Prestige

Elegantný panelový plot Bekafor Prestige je podobný panelu Decofor. Je však vyrobený z menej pevných drôtov. Rovnako môže nahradiť kovaný plot. Je však dostupnejší.
 
pic6b

Egidia

Panely Egidia sú masívne a klasicky vytvorené panely. Svojim dizajnom sa hodia takmer ku každému typu rodinného domu či firmy. Využitie nájde však aj v okolí parkov apod.